Prodej rodinného domu s lukrativním pozemkem, 716 m2 – Všehrdova, Hořice

3 490 000 Kč

Nabízíme prodej rodinného domu s lukrativním stavebním pozemkem o celkové výměre 716 m2, který se nachází v Hořicích v ulici Všehrdova. Ulice Všehrdova je velmi klidná lokalita s výborným pěším dosahem do centra města – 6 min. supermarket Lidl, 9 min. od náměstí a v přímém dosahu přírody.  Na pozemku obdélníkového tvaru se nachází původní stavba rodinného domu, která je vyklizená a připravená k rekonstrukci nebo demolici.

Díky svému rohovému umístění je pozemek ideální jak pro stavbu samostatného domu nebo dvojdomku. Dále je podle informací poskytnutých stavebním úřadem možné rozdělit pozemek na dvě parcely. První parcela s rozlohou 434 m2 a na které se nachází stávající dům. Druhá parcela s rozlohou 282 m2, přičemž je povolena výstavba rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím. Maximální zastavěná plocha druhého pozemku může být až 112 m2.

Původní dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizace jsou vedeny v cestě před domem.

Město Hořice leží 24 km od Hradce Králové a 22 km od Jičína a disponuje maximální občanskou vybaveností. V rámci našich služeb Vám zajistíme financování na pořízení pozemku i výstavbu.

Pro více informací a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat.

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz