Prodej atypického domu, 481 m2 – Smiřice

Nabízíme prodej atypického dvoupodlažního domu, který se nachází na svažitém pozemku poblíž centra obce Smiřice v ulici U Stadionu. Dům disponuje pozemkem o výměře 481 m2 , jeho zastavěná plocha činí 130 m2 a původně tento objekt sloužil jako šatny a zázemí pro TJ Sokol na dnes již nefunkčním fotbalovém hřišti.

Současná dispozice jsou dvě bytové jednotky 2+kk se samostatnými vstupy ale jsou propojeny vnitřním schodištěm, což nabízí ideální možnost k pronájmu. Dům je velmi dobrém technickém stavu a téměř kompletně po rekonstrukci, 1.NP vyžaduje úpravu kuchyně a drobné úpravy koupelny. Atypický je i svažitý pozemek, na kterém se dům nachází, jehož největší část se nachází z přední strany domu, kde se nachází také příjezdová cesta a parkovací stání. Na zadní straně pozemku se nachází terasa s krásným výhledem do zeleně. Díky svému neobvyklému umístění se dům pyšní naprostým soukromím.

Dispozice 1.NP – vstupní chodba se schodištěm do přízemí, ložnice s důmyslně řešenou šatnou, velmi prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžii, koupelna s vanou a WC a kuchyň.

Dispozice přízemí: vstupní chodba se schodištěm do 1.NP, ložnice s šatnou a vstupem na terasu, technická místnost, WC, koupelna s walk in sprchovým koutem a obývací pokoj s moderní otevřenou kuchyní a rovněž vstupem na terasu.

PENB: G (průkaz energetické náročnosti nebyl dosud dodán a z tohoto důvodu uvádíme G), vytápění domu zajišťuje plynový kotel, dům je napojen na obecní vodovod, odpad z 1.NP je sveden do obecní kanalizace, odpad z přízemí je sveden do septiku.

Tato nemovitost je vhodná pro pronajímání (i částečné), výborná pro kombinací bydlení a podnikání např. bydlení v přízemí a provozovaní služeb (např. kadeřnictví, kancelář, ordinace atd.) v 1.NP domu, tak po menší úpravě dispozice jako velkorysý rodinný dům.

V rámci našich služeb Vám zajistíme financování, poradenství a kompletní právní servis při pořízení této atypické nemovitosti.

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz