Prodej rodinného domu 3+1, 589 m2 – Foerstrova

10 990 000 Kč

Nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Hradce Králové v ulici Foerstrova na Pražském Předměstí. Velmi udržovaný dům disponuje pozemkem o celkové výměře 589 m2, vnitřní dispozicí 3+1 (snadno lze upravit na 4+1) a náleží k němu krásně založená a pečlivě udržovaná zahrada s mnoha okrasnými keři a travinami. Na zahradě se dále nachází studna (na zalévání), altán, pergola, bazén a dva zahradní domky. V této lokalitě oceníte také možnost parkování až dvou automobilů přímo na pozemku.

Dispozice:

sklep – disponuje celkem 5 místnostmi a chodbou a jeho celková výměra činí 61 m2

přízemí – vstupní hala se schodištěm do patra, samostatné WC s umyvadlem, kuchyň, vstup do sklepa, prostorný obývací pokoj

1. patro – chodba se vstupem na půdu, koupelna s vanou, velkorysá ložnice a velký dětský pokoj (v minulosti se jednalo o 2 pokoje)

prostorná půda aktuálně využívána jako úložný prostor

Dům prošel v roce 2011 částečnou rekonstrukcí – plastová okna, kotel, částečně nová elektroinstalace, kuchyň, koupelna, přední plot, částečně nové odpady a rozvody vody. V roce 2021 prošlo rekonstrukcí WC a ve vstupní chodbě byla položena nová dlažba. V obytných pokojích jsou krásně zachovalé, dřevěné parkety.

PENB: G (štítek nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme tř. „G“). Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel a ve sklepě je umístěn také funkční kotel na tuhá paliva, vodovod i kanalizace jsou napojeny na veřejnou síť. Celková obytná plocha domu (bez sklepa a půdy) činí 106 m2. V loňském roce byla odborníkem prohlédnuta střecha a dle jeho vyjádření je ve velmi dobrém stavu bez nutnosti oprav. Aktuální měsíční náklady na provoz domu cca 4.500 Kč.

V okolí domu skvělá občanská vybavenost v pěším dosahu – poliklinika, dvě zastávky MHD, základní škola, vyhlášená pekárna a masna, OC Albert, pošta atd.

V rámci našich služeb Vám zajistíme nejvýhodnější financování na pořízení této nemovitosti a kompletní právní servis.

Doporučujeme prohlídku!

 

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz