Prodej chaty na vlastním pozemku, 534 m2 – Svobodné Dvory

Nabízíme prodej podsklepené chaty s číslem evidenčním o rozloze 26 m2, která se nachází v osadě Bohdanečská v Hradci Králové v městské části Svobodné Dvory. Pěkná, udržovaná chata se nachází na vlastním pozemku o celkové rozloze 534 m2  je v dobrém technickém stavu připravena k užívání bez dalších úprav. Krásně založená zahrada je ze tří stran oplocena a od sousedních chat oddělena vzrostlými tújemi, které poskytují značné soukromí.

Do chaty je zavedena elektřina s vlastním měřičem ve sloupku, na pozemek je přivedena voda ze společného vodovodu a disponuje i vlastní kopanou studnou. Společné sociální zázemí osady je vzdáleno pouhých pár metrů od chaty. Zahrada má ideální obdélníkový tvar a nachází se na něm krásně založené záhony, ovocné stromy, ohniště, jezírko a zahradní domek pro uložení náčiní.

Chata disponuje předsíní se vstupem do sklepa a úložného prostoru na půdě a dále centrální místností s kuchyňkou. Součástí kupní ceny je i veškeré vybavení chaty včetně zahradního náčiní. PENB: G (není zpracováno). K vlastnictví chaty náleží i spoluvlastnický podíl na veškerých přístupových cestách, sociálnímu zázemí a společenské budově.

Mnoho majitelů okolních chat si své chaty upravilo a užívají je k trvalému bydlení, díky tomu je v této osadě živo i v zimních měsících.

Uvedená cena je včetně kompletního právního servisu, provize zprostředkovatele a zajištění financování.

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz