Prodej malebné chaty v srdci Železných hor 784 m2 – Rušinov

2 590 000 Kč

Nabízíme prodej malebné chaty, která se nachází na pomezí Pardubického kraje a Vysočiny v obci Rušinov v části obce Vratkov. Čtyřpodlažní, zděná, velmi udržovaná chata se nachází v rekreační oblasti vzdálené pouhých 7 km od oblíbené přehrady Seč. Disponuje propojenými pozemky o celkové výměře 784 m2 s vjezdem, krytým stáním pro automobil, užitkovou částí zahrady, dvěma studnami, dřevníkem, relaxační částí zahrady, prostorným zahradním domkem pro uložení nářadí a fantastickým výhledem.

Zastavěná plocha činí 36 m2 a nabízí celkem 135 m2 užitné plochy ve čtyřech podlažích. Před 10 lety proběhla částečná rekonstrukce – nová ložnice ve 3.NP, nové dřevěné obložení, nové zateplení. Chata je ve skvělém stavu s možností okamžitého užívání bez dalších úprav.

Dispozice:
Přízemí – garáž, úložný prostor, koupelna s vanou
1.NP – vstupní chodba, WC, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a zasklená terasa
2.NP – velmi prostorná ložnice s důmyslnými úložnými prostory
3.NP – dvoulůžková ložnice

PENB: G (průkaz nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme G), vytápění – 2x krbová kamna, voda – 2x vlastní studna, elektřina zavedena, odpad – jímka.
Součástí kupní ceny je i veškeré stylové vybavení chaty včetně zahradního náčiní. Díky své skvělé poloze v srdci Železných hor je chata skvělým místem pro rekreaci s mnoha možnostmi vyžití v blízkém okolí.

Součástí kupní ceny je kompletní právní servis a zajištění financování této výjimečné nemovitosti.

Doporučujeme prohlídku!

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz