Pronájem 4+kk po celkové rekonstrukci, 661 m2 – Dubina, Hradec Králové

30 000 Kč/měsíčně

Nabízíme pronájem rodinného domu, který se nachází ve výjimečné lokalitě Dubina, městská část Svinary v Hradci Králové. Dům po kompletní rekonstrukci disponuje pozemkem o celkové výměře 661 m2, vnitřní dispozicí 4+kk. Dům je nabízen do pronájmu kompletně vybavený mimo lednici a myčku nádobí.

Dispozice 1.NP –  vstupní chodba, přístavba ve které se nachází prostorná ložnice s na míru zhotovenými šatnami z březové překližky, ložnice má vlastní koupelnu s toaletou a sprchou. Tuto ložnici lze díky oddělení přes chodbu využít i jako kancelář nebo pro více generační bydlení. V 1.NP se dále technické zázemí s bojlerem a přípojkou na pračku a sušičku, koupelna s litinovou vanou na nožičkách a WC a velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou, dalším vstupem na zahradu a schodištěm do 2.NP

Dispozice 2.NP – dvě podkrovní ložnice přičemž jedna disponuje vstupem na velkorysou terasu s výhledem na řeku

Jen pár kroků od domu se nachází břeh řeky Orlice a přístup k němu je zajištěn věcným břemenem chůze přes sousední pozemek. V každé místnosti je instalována klimatizační jednotka s možností vytápění a dalším zdrojem vytápění jsou 16KW kanadská kamna. Voda je čerpána z vrtané studny a odpady jsou svedeny do septiku.

V okolí se nachází jak  cyklostezky, lesy a řeka Orlice, tak oblíbený Stříbrný rybník, který nabízí mnoho volnočasových aktivit. K nastěhování od cca poloviny ledna 2024.

Nájemné: 30.000 Kč + 5.000 Kč zálohy na elektřinu

Vratná jistota: 60.000 Kč, Provize RK: 1x nájemné

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz