Prodej zemědělské usedlosti, 2 653 m2 – Rašín, okr. Jičín

3 999 000 Kč

Nabízíme prodej zemědělské usedlosti s pozemkem o celkové výměře 2 653 m2, která se nachází v klidné obci Rašín v okrese Jičín. Obec Rašín je vzdálena 5 km od města Hořice a 20 km od Hradce Králové, Nového Bydžova i Dvora Králové.

Zemědělská usedlost disponuje obytnou částí  4+1 se čtyřmi komorami, dílnou, půdou, rozsáhlou stodolou, garáží a sklepem. Objekt je napojen na vlastní studnu, odpady jsou svedeny do jímky a plyn je zaveden do kuchyně a obývacího pokoje k lokálnímu vytápění (vafky), ostatní místnosti jsou vytápěny lokálně kamny na tuhá paliva. Možnost napojení na obecní vodovod i kanalizaci.

Dispozice obytné části:

přízemí – zádveří, samostatné WC, schodiště do 1. patra, chodba, 3 pokoje, kuchyň, 2 komory, technická místnost a koupelna

1.patro – chodba, pokoj, komora, vstup na prostornou půdu, která nabízí možnost vybudování půdní vestavby

Usedlost je v původním, udržovaném stavu vhodná k rekonstrukci dle potřeb nového majitele. V zadní části pozemku se nachází rozlehlá zahrada s ovocným sadem, ideální pro drobné farmaření nebo chov zvířat. Díky své rozloze a členitosti je usedlost ideální pro rodinné i vícegenerační bydlení nebo jako rekreační objekt, případně kombinace bydlení a podnikání.

V rámci našich služeb Vám zajistíme kompletní právní servis a financování na pořízení případně i rekonstrukci této nemovitosti.

 

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz