Prodej rodinného domu s obchodním potenciálem, 497 m2 – Mladkov

3 250 000 Kč

Nabízíme prostorný rodinný dům v centru malebného městyse Mladkov, který je vyhledávanou turistickou destinací v krásných Orlických horách. Tento dům s obytnou plochou přibližně 350 m2 byl postaven v roce 1919 a stojí na pozemku o celkové rozloze 497 m2.

Nyní je dům v započaté rekonstrukci, přičemž byl kompletně vyklizen, proběhla výměna oken a očištění zdí, vybourání podlah apod.. V přízemí nově proběhla instalace sítí (voda, elektřina, odpady), vytápění je plánováno kombinací elektrokotle a krbových kamen s výměníkem. K tomuto účelu byl již nově vyvložkován komín. PENB: G (s ohledem na započatou rekonstrukci nebyl dosud zpracován štítek, proto uvádíme tř. „G“)

Dům je postaven z kombinace kamene a zdiva a jsou zde zachovány krásné historické prvky, jako jsou klenuté stropy a široké špalety. Původní plán zahrnoval kombinaci vlastního bydlení v přízemí a vytvoření apartmánů k pronájmu v horním patře.

V přízemí se nachází zádveří, vstupní chodba, přístup do sklepa a horního patra, dále jsou zde dvě velké místnosti, příprava pro koupelnu, spižírna a vstup do zahrady.

Horní patro je otevřené a nabízí možnost úpravy dispozice podle přání budoucího majitele. Dům je z necelé poloviny podsklepen, přičemž sklep je přístupný jak z domu tak z venku. Sklep disponuje také okny a záměrem současné majitelky bylo jeho přebudování na vinárnu.

Dům má skvělou polohu jak pro klidné rodinné bydlení v krásné lokalitě, tak pro podnikání v ubytovacích službách se skvělou dopravní dostupností oblíbených lokalit na zimní i letní dovolenou – 17 km Dolní Morava, 7 km Pastviny, 20 km Rokytnice v Orlických horách apod.

Uvedená cena je včetně kompletního právního servisu a zajištění financování na pořízení a rekonstrukci této nemovitosti.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz