Pronájem velmi lukrativní novostavby gastro provozovny, 120 m2 – Okrajová

60 000 Kč/měsíčně

Nabízíme pronájem nově vystavěného objektu určeného k provozování služeb rychlého občerstvení, který se nachází na velice lukrativním místě v ulici Okrajová – Pardubice, Rosice. Objekt o rozloze 120 m2 disponuje centrální otevřenou místností s kuchyní (oddělena pultem nebo dle přání nájemce) a prostorem pro stoly. Dále WC pro zákazníky (1 x pánské, 1 x dámské/ invalidé), převlékárna a WC pro personál, kancelář a sklad. Objekt disponuje vstupem z ulice s výlohou a zadním vstupem pro personál a zásobování.

Vše je kompletně a promyšleně připraveno pro uvedení do provozu dle přání a potřeb nájemce. Vytápění elektrické, zaveden plyn na vaření, ohřev vody zajišťují dva 125 l elektrické bojlery. Nad vstupem vyvedena elektroinstalace pro světelný poutač, připraveno pro připojení 5 bezpečnostních kamer (4 z venku, 1 uvnitř). Majitel přispěje dle potřeb při budování kuchyně.

K objektu dále náleží 3 parkovací stání a billboard umístěný přímo ve výjezdu z frekventované benzínové stanice, která se nachází v těsné blízkosti. Pronájem billboardu (60.000 Kč/ročně) obdrží nový nájemce jako bonus zdarma.

Jedná se o pronájem ve velice atraktivní a frekventované lokalitě v přímé blízkosti obchodního domu Kaufland, další obchodní zástavby (Deichmann, Pepco, Teta, Takko atd.), čerpací stanice Prim, zastávka a točna MHD přímo před provozovnou. Navíc uprostřed hustě obydlené sídlištní zástavby.

Nájemné: 60.000 Kč / měsíčně + energie (převedeny na nájemce)

Vratná jistota: 1 x nájem, Provize RK: 30.000 Kč

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz