Prodej chaty v atraktivní lokalitě Dubina, 872 m2 – Hradec Králové, Svinary

Nabízíme prodej chaty o zastavěné ploše 33 m2 v jedné z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit v Hradci Králové v městské části Svinary – Dubina. Chata disponuje číslem evidenčním a vlastním pozemkem k celkové rozloze 872 m2, přístup na pozemek je přes cestu opatřenou věcným břemenem a zpevněnou štěrkem . Chata je vzdálena cca 50m od potoka a součástí prodeje je i vodoteč se zpevněným břehem a vzrostlými stromy. Jako jedna z mála chat v této oblasti je tato ve svém zastavěném území mimo aktivní povodňovou zónu. Do této zóny spadá pouze nezastavěný, jižní cíp pozemku.

Chata prošla před 4 lety rekonstrukcí a technicky je ve výborném stavu. Aktuálně disponuje terasou, prostornou obytnou místností s kuchyňskou linkou a koupelnou se sprchovým koutem, WC a je kompletně podsklepená. Disponuje vrtanou studnou s pitnou vodnou (společná pro dvě chaty, užívání pro sousední chatu ošetřeno věcným břemenem) přivedenou do chaty, elektřinou, internetem i televizní anténou, opad je sveden do septiku a dále je na pozemku připravena betonová jímka 7m3 (dle projektu pro přestavbu). Elektřina je zajištěna jak z veřejné sítě tak ostrovním fotovoltaickým systémem umístěným na střeše chaty , který pokryje stávající spotřebu elektřiny. Vytápění zajišťují krbová kamna. Chata je i současném stavu vhodná k trvalému bydlení.

K chatě je zpracován projekt na její přestavbu na chatu/RD o třech podlažích s celkovou obytnou plochou 163 m2 a platným stavebním povolením do 12/2022. S přestavbou je tedy možno začít okamžitě a vytvořit si komfortní domov v této jedinečné, přírodou obklopené lokalitě. Více informací o projektu Vám rádi na vyžádání poskytneme.

V lokalitě Dubina platí stavební uzávěra tzn. že v okolí nebudou budovány žádné další chaty ani domy. V okolí nabízené chaty je většina chat přestavěna k bydlení a užívána trvale. Uvedená cena je k jednání.

V rámci našich služeb Vám zajistíme kompletní právní servis a financování na pořízení této nemovitosti.

 

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz