Prodej bytové jednotky se započatou rekonstrukcí, 74 m2 – Labská Kotlina

Nabízíme prodej bytové jednotky o rozloze 74 m2 s balkónem, která se nachází ve zvýšeném přízemí ve velice žádané lokalitě – ulice Labská Kotlina. Původně se jednalo o jednotku s dispozicí 3+1 , nyní je připravena na dokončení dispozice velkorysého 3+kk. Bytová jednotka je v započaté rekonstrukci a nabízí novému majiteli skvělou možnost přizpůsobit si byt na míru dle svých představ!

V rámci rekonstrukce došlo v bytě k následujícím úpravám: vybourání příček, nové rozvody vody, odpadů a téměř dokončené rozvody elektřiny, nová koupelna se sprchovým koutem a WC obložená moderní velkoformátovou dlažbou, srovnání stěn, sádrokartonové podhledy, nově vymalováno, nový bojler, nadstandardní vinylové podlahy v celém bytě. Byt dále disponuje zánovními plastovými okny.

Mezi hlavní přednosti tohoto bytu patří:

– umístění ve zvýšeném přízemí

– balkón

– dokončení bytu dle vlastních představ

– veškeré zásadní stavební úpravy jsou již provedeny

– velmi žádaná lokalita

– v okolí skvělá občanská vybavenost – MHD, supermarket, škola, poliklinika, množství obchodů a        restaurací, park atd. vše v pěším dosahu

V případě zájmu jsme schopni zajistit veškeré stavební práce k dokončení rekonstrukce. K bytu náleží sklep, PENB: G (není zpracováno), vytápění – dálkové Opatovice a ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.

V rámci našich služeb Vám zajistíme kompletní právní servis a nejvýhodnější financování této nemovitosti.

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz