Prodej rozsáhlého domu s velkorysým pozemkem, 1 688 m2 – Staré Ždánice

Nabízíme prodej rozsáhlého domu s pozemkem o celkové rozloze 1 688 m2, který se nachází v obci Staré Ždánice. Tato obec se pyšní velmi dobrou občanskou vybaveností – základní a mateřská škola, prodejna potravin, restaurace, pošta, jezdecký klub atd. a skvělou dopravní dostupností do obou krajských měst – 12 km od Hradce Králové, 15 km od Pardubic.

Dům se skládá ze dvou částí se samostatnými vchody přičemž v přízemí první části domu se nachází bytová jednotka 2+1 po kompletní rekonstrukci – podlahy, plastová okna, kuchyňská linka, koupelna, sádrokartonové podhledy atd.

Ve druhé části domu v přízemí je jeden pokoj se sociálním zázemím, který by bylo možné jednoduše přebudovat na další samostatnou bytovou jednotku 1+kk. V 1.NP se nachází velmi prostorná bytová jednotka 4+kk s komorou, která je v udržovaném stavu se zánovními podlahami.

Na pozemku se nachází velmi prostorná dílna o rozloze cca 50 m2 a posezení s grilem. Celý dům centrálně vytápí plynový kotel, voda je přivedena z vlastní vrtané study a odpad sveden do septiku (možnost napojení na obecní vodovod i kanalizaci na hranici pozemku). PENB: G – průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu „G“. Celková obytná plocha domu činí téměř 300 m2.

Tato nabídka je zajímavou investiční příležitostí pro nájemní bydlení, sídlo společnosti, vícegenerační bydlení nebo pro kombinaci bydlení a podnikání.

 

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz