Přenechání užívání pěkné chaty 385 m2 – Předměřice nad Labem

Nabízíme přenechání užívání moderní chaty, která se nachází v zahrádkářské kolonii U Labe v obci Předměřice nad Labem v blízkosti řeky Labe a Správčického rybníku. Osada je oplocena a opatřena vjezdovou bránou na dálkové ovládání. Současný podnájemce nabízí za úplatu převod členských práv vážících se k užívání chaty a pozemku.

Chata se skládá ze dvou objektů se samostatnými vchody jejichž celková užitná plocha činí cca 50 m2. Do chaty zavedena elektřina, užitková voda je vyvedena na hranici pozemku. Přímo v chatě se nachází místnost s chemickým WC.

Velmi udržovaný pozemek o celkové rozloze 385 m2 je ve vlastnictví státního pozemkového fondu a za jeho užívání se hradí nájemné včetně elektřiny a vody ve výši 3.000 Kč ročně (při účasti na brigádách v kolonii je poplatek pouze 2.000 Kč/ročně). Na pozemku se dále nachází dřevěný zahradní domek, ohniště, krásná kulatá pergola, ovocné stromy a keře. V blízkosti osady je prodejna potravin, zastávka MHD, restaurace, rybník, cyklostezka atd.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte emailem a zašleme Vám podrobnější informace, které je nutno znát před prohlídkou.

 

 

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz