Prodej 2+kk po kompletní rekonstrukci, 52 m2 – Bidlova

4 190 000 Kč

Nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk, která se nachází ve 4.NP cihlového domu v širším centru HK – ulice Bidlova. Bytová jednotka prošla před 4 lety kompletní rekonstrukcí – plastová okna, nový kotel, renovace a výměna podlah, rozvody vody, opadů a elektřiny, nová topná tělesa atd. Všechna okna jsou situována do klidného vnitrobloku.

Dispozice: vstupní chodba, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, obytná kuchyň a ložnice. Dále k bytu náleží sklep (2×2 m) a možnost užívání balkónu (společný pro 2 byty) přístupného ze společné chodby.

Aktuálně je byt obýván velmi solidním nájemcem s nájemní smlouvou do února 2022, který by případně rád pokračoval v nájemním vztahu s novým majitelem bytu. případné vystěhování nájemce z bytu před skončením nájemní smlouvy dle individuální dohody.

Dům je v dobrém, udržovaném stavu a připravuje se rekonstrukce fasády, kterou již SVJ odsouhlasilo. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel, PENB: D. V okolí domu velmi dobrá občanská vybavenost a pěší dostupnost do centra města.

V rámci našich služeb Vám zajistíme kompletní právní servis a nejvýhodnější financování na pořízení této nemovitosti.

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz