Prodej bytu 1+1 s komorou, 32 m2 – Brožíkova, Hradec Králové

2 590 000 Kč

Nabízíme bytovou jednotku o dispozici 1+1 a výměře 32 m2, která se nachází ve 4.NP (4. z 6.) panelového domu s výtahem v ulici Brožíkova v Hradci Králové. Byt disponuje plastovými okny, jinak je v původním, udržovaném stavu vhodném pro celkovou nebo částečnou rekonstrukci. S přestavbami bytů o stejné dispozici máme bohaté zkušenosti rádi Vám poradíme, jak lze prostor maximálně využít, případně jsme schopni Vás propojit s osvědčenými řemeslníky.

Dispozice: vstupní chodba, prostorná komora, koupelna s vanou a WC, kuchyň a centrální obytná místnost. K bytu dále náleží sklepní kóje o výměře 2,9 m2 a možnost užívání balkónu v mezipatře.

Měsíční náklady na provoz jednotky činí cca 3.000 Kč. Vytápění a ohřev vody zajištěn dálkově, plyn zaveden pouze na vaření, PENB: G – štítek nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu „G“. V dosahu skvělá občanská vybavenost – MHD, Lidl, Supermarket Albert, OC Futurum, pošta, dětské hřiště, fitness centrum apod.

Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví aktuálně bez možnosti převodu do OV, financovat koupi lze vlastními zdroji, částečně úvěrem bez zástavy nebo hypotečním úvěrem s jinou zástavou. Ohledně možností financování Vám náš specialista poradí nejvhodnější řešení.

Po převodu je byt připraven k okamžitému předání novému majiteli.

Mám zájem o podobnou nabídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz