Prodej domu 4+kk po celkové rekonstrukci, 661 m2 – Dubina, Hradec Králové

10 900 000 Kč

Představujeme prodej domu s číslem evidenčním, který se nachází ve výjimečné lokalitě Dubina, městská část Svinary v Hradci Králové. Dům po kompletní rekonstrukci disponuje pozemkem o celkové výměře 661 m2, vnitřní dispozicí 4+kk, a menším sklepem.

Při rekonstrukci domu byly použity nadstandardní materiály s velkým důrazem na energetickou soběstačnost domu. V každé místnosti je instalována klimatizační jednotka s možností vytápění a dalším zdrojem vytápění jsou 16KW kanadská kamna. Voda je čerpána ze studny na sousedním pozemku, kde je zapsáno věcné břemeno s právem užívání a odpady jsou svedeny do septiku.  Chata je napojena na elektřinu a navíc disponuje přípravou na připojení fotovoltaiky. PENB: G (štítek není zpracován).

Dispozice 1.NP – příprava na venkovní terasu, vstupní chodba, prostorná ložnice s vlastní koupelnou a na míru zhotovenými šatnami z březové překližky, ložnice má vlastní koupelnou s toaletou a sprchou. Dále se zde nachází technické zázemí s bojlerem a přípojkou na pračku a sušičku, druhá koupelna s litinovou vanou na nožičkách a WC a dále velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, dalším vstupem na zahradu a schodištěm do 2.NP

Dispozice 2.NP – dvě podkrovní ložnice přičemž jedna disponuje vstupem na velkorysou terasu s výhledem na řeku

Jen pár kroků od domu se nachází břeh řeky Orlice a přístup k němu je zajištěn věcným břemenem chůze přes sousední pozemek. V lokalitě Dubina platí stavební uzávěra tzn. že v okolí nebudou budovány žádné další chaty ani domy. Uvedená cena je k jednání.

Dům je ideální jak pro rodinné bydlení uprostřed přírody, tak pro individuální rekreaci a díky své poloze může být i zajímavou obchodní příležitostí pro krátkodobý pronájem. Pro pronájem lze dům rozdělit na dvě samostatné jednotky. V okolí se nachází jak  cyklostezky, lesy a řeka Orlice, tak oblíbený Stříbrný rybník, který nabízí mnoho volnočasových aktivit. Celá destinace je turisticky velmi oblíbená.

Doporučujeme prohlídku této výjimečné nemovitosti.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz