Black Roofs residence

od 8 164 000 Kč

Poslední volné ekodomy v nově vznikající Black Roofs residence vzdálené pouhých 10 min. autem od pražského Zličína! Black Roofs se nachází v rychle se rozvíjející obci Vysoký újezd a nabízí moderní bydlení s velkým důrazem na úsporu a ekologii.

Přímo v obci se nachází škola, školka, osmnácti jamkové golfové hřiště a nově zde vzniká luxusní wellness resort. Nabízí ideální únik z rušeného velkoměsta v přímé blízkosti přírody a významných památek – Karlštejn 11 km, lom Velká Amerika – 5 km,  Koněpruské jeskyně – 20 km.

Domy jsou o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 119 m2 a zahradou o ploše od 414 do 542 m2, jejíž užívání Vám usnadní vstup, který je možný ze všech pokojů. Mezi hlavní výhody Black Roofs patří jejich energetická úspornost, vytápění zajištěné tepelným čerpadlem, fotovoltaický panel, rekuperační výměník tepla, podlahové vytápění a třívrstvá okna.

Hledáte-li moderní bydlení v blízkosti Prahy, máte rádi nejnovější technologie a zároveň Vám záleží na životním prostředí je tato nabídka právě pro Vás!

Pro více informací nás kontaktujte.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz