Prodej stavebního pozemku pro bydlení i komerci, 2 507 m2 – Volanov, Trutnov

2 900 000 Kč

Nabízíme prodej stavebního pozemku v ulici Strážní ve městě Trutnov –  městská část Volanov. Tento pozemek o rozloze 2507 m2 má tvar „L“ a je orientován na jih a přístup na pozemek je zajištěn přes veřejně přístupnou účelovou komunikaci.

Voda je již přivedena, opady nutno řešit čističkou, elektřinu přivede ČEZ po podání žádosti. Okolí pozemku tvoří moderní rodinné domy a malé výrobní provozy, jako například truhlářská dílna. Při stavbě je třeba dodržet ochranné pásmo 7 metrů od vedoucího vysokého napětí, které prochází spodní částí pozemku, což je zohledněno i v kupní ceně. Tato skutečnost nebrání výstavbě velkorysého domu nebo provozovny v horní části pozemku.

Díky schválenému územnímu plánu máte možnost využít tento pozemek pro stavbu rodinného domu, skladovacích prostor, provozoven služeb, lehké výroby nebo maloobchodního prodeje. Možnosti jsou tedy široké a přizpůsobíte je svým potřebám.

Uvedená cena je včetně provize realitní kanceláře, kompletního právního servisu i zajištění financování na pořízení pozemku a výstavbu.

Pokud máte zájem získat další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz