Prodej stavebního pozemku, 2 507 m2 – Volanov, Trutnov

6 450 000 Kč

Nabízíme prodej stavebního pozemku v ulici Strážní ve městě Trutnov – Volanov. Tento pozemek o rozloze 2507 m2 má tvar „L“ a je orientován na jih, což zaručuje optimální sluneční expozici. Přístup na pozemek je zajištěn přes veřejně přístupnou účelovou komunikaci.

Pozemek je kompletně připraven pro stavbu vašeho snového domu. Voda je již přivedena vodovodní přípojkou a elektřina od společnosti ČEZ je k dispozici na vaši žádost. Ohledně odpadu je nutné vyřešit instalaci čističky. Okolí pozemku tvoří moderní rodinné domy a malé výrobní provozy, jako například truhlářská dílna. Je třeba dodržovat ochranné pásmo 7 metrů od vedoucího vysokého napětí, které prochází spodní částí pozemku. Nicméně tato skutečnost nebrání výstavbě.

Díky schválenému územnímu plánu máte možnost využít tento pozemek pro stavbu rodinného domu, skladovacích prostor, provozoven služeb, lehké výroby nebo maloobchodního prodeje. Možnosti jsou tedy široké a přizpůsobíte je svým potřebám.

Pokud máte zájem získat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné detaily.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz