Prodej stavebního pozemku pod zámkem, 550 m2 – Žacléř

1 990 Kč / m2

Nabízíme prodej lukrativní parcely, která se nachází v klidné části centra města Žacléř přímo pod místním zámkem. Ze stávajícího pozemku o výměře 619 m2 bude geometrickým plánem oddělena cesta o šířce 3,5 m, která zajistí současnému majiteli přístup k jeho dalšímu pozemku. Výměra nabízeného pozemku je cca 550 m2 viz mapa. V případě zájmu možnost odkoupení i dalšího navazujícího pozemku (zahrady) nebo možnost odkupu části vedlejšího pozemku v majetku města – více informací na dotaz.

V přímé blízkosti pozemku je velmi dobrá občanská vybavenost, Ski areál, běžkové trasy apod. Na pozemek přivedena elektřina, napojení vody a kanalizace bude řešeno ze sousedního pozemku a současný majitel bude s napojením nápomocen.

Součástí kupní ceny je projekt na promyšlený dům o dispozici 5+kk s terasami, lyžárnou a garáží nebo projekt na energeticky soběstačný dvougenerační dům s fotovoltaikou a tepelným čerpadlem. Pozemek nabízí krásný výhled do okolní krajiny a je ideální pro výstavbu jak rodinného tak rekreačního objektu s výborným obchodním potenciálem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz