Prodej pozemku se stavebním povolením, 385 m2 – Malšovice

3 590 000 Kč

Nabízíme prodej stavebního pozemku, který se nachází na lukrativním místě v oblíbené části Hradce Králové, Malšovice – ulice K Orlici. Krásný rovinatý pozemek se nachází ve slepé ulici jen pár kroků od slepého ramena řeky Orlice a přitom pár minut jízdy do centra města. Maximální soukromí zajišťují vzrostlé túje po celém obvodu pozemku.

Na pozemku se aktuálně nachází velmi pěkná chatka, pergola a zahradní domek. Do změny územního plánu tj. do roku 2025 je možné postavit menší RD s číslem evidenčním o dvou podlažích a 50 m2 zastavěné plochy. Po roce 2025 bude zastavitelnost území snížena na 12 m2, což garantuje bydlení v klidné zóně bez další zástavby.

Na pozemek přivedena elektřina a dále disponuje vlastní studnou. Odpady nutno řešit jímkou, obecní vodovod se nachází cca 1 metr od hranice pozemku a je tedy možné se bez problému napojit.

Součástí kupní ceny je projekt na dřevostavbu domu s nejvyšší možnou zastavitelnou plochou o dispozici 3+kk s technickou místností, koupelnou a dvěma toaletami.

Dále je v kupní ceně zahrnuto stavební povolení, které je momentálně v procesu vyřízení. Současní majitelé mají kalkulace na výstavbu domu, přípojek a kompletního dokončení  interiérů na cca 3,8 mil. a v případě zájmu rádi předají veškeré kontakty na firmy a řemeslníky.

Vzhledem k výjimečnosti dané lokality doporučujeme prohlídku.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz