Pronájem rozsáhlé komerční budovy v centru Nového Města nad Metují

24 000 Kč/měsíčně

Nabízíme pronájem rozsáhlé komerční budovy v historickém centru Nového města nad Metují na Husově náměstí. K pronájmu je nabízen celý činžovní dům, ideální jako sídlo firmy s rozsáhlými kancelářskými prostory a skladovacími prostory o výměře cca 400 m2, v zadní části domu se nachází dvůr s vjezdovou bránou a možností parkování pro 2-3 automobily. PENB: G – průkaz energetické náročnosti nebyl dodán a z tohoto důvodu uvádíme třídu G, vytápění objektu – ústřední plynové.

V přízemí objektu se nachází vstupní lobby vhodné např. pro umístění recepce, sociální zázemí, dvě uzamykatelné místnosti vhodné jako sklad nebo archiv, vstup na dvůr, na kterém se nachází přístavek pro skladování a vstup do rozsáhlého, víceposchoďového sklepení.

V mezipatře se nachází dvě velmi prostorné kanceláře, které byli v minulosti propojeny a toto propojení je možno obnovit.

V prvním poschodí se nachází vstupní chodba, kuchyňka, sociální zázemí, zasedací místnost, velmi prostorná kancelář, archiv, dvě velké kanceláře propojené prostornou chodbou, další menší kancelář a archiv.

Ve druhém poschodí se nachází chodba, zasedací místnost, kuchyňka, tři kanceláře, půda vhodná pro skladování a nouzový východ.

Tento velmi členitý objekt disponuje celkem 2x kuchyňkami, 2x sociálním zázemím, lobby, 13x kancelářským prostorem a mnoha prostory pro skladování a archivaci – nutno vidět. Majitelé mají zájem o dlouhodobý pronájem, volný ihned nebo dle dohody.

Nájemné: 24.000 Kč + energie

Vratná jistota: 2x nájemné, Provize RK: 1x nájemné

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz