Prodej domu s pekárnou a velkorysým bytem 5+kk – Rokytnice v Orlických horách

4 500 000 Kč

Nabízíme prodej unikátní nemovitosti, která se nachází v blízkosti náměstí v Rokytnici v Orlických horách v ulici J.V. Sládka. K prodeji je nabízena bývalá výrobna vyhlášeného Rokytnického pečiva a to včetně kompletního vybavení bývalé pekárny a předání původních receptur novému majiteli.

V přízemí domu se nachází prostory pekárny – expedice, kancelář, přípravna, sociální zázemí, šatny, úklidová místnost, dílna, kotelna, sklad LTO. Celková podlahová plocha přízemí činí 187 m2.

V 1.NP se nachází velkorysá bytová jednotka o dispozici 5+kk s komorou a dvěma koupelnami, která disponuje samostatným vchodem a v roce 2005 prošla rekonstrukcí. Výměra této jednotky činí cca 170 m2 a je velmi dobrém stavu s možností okamžitého nastěhování. Vytápění a ohřev vody pro byt je napojen na pec v přízemí a díky tomu jsou při provozu pekárny náklady téměř nulové.

Celková výměra pozemku činí 304 m2, PENB: G (štítek nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G). Majitelka by ráda předala provoz pekárny novému majiteli ale nebrání se nabídkám na jiné využití prostoru a prodeje nemovitosti bez vybavení pro provoz pekárny. Nemovitost je v dobrém, udržovaném stavu, většina strojů je rovněž v dobrém technickém stavu, vyžadujícím případně pouze servis – více informací při prohlídce.

Tato nemovitost nabízí skvělé spojení bydlení a podnikání a rovněž pokračování v zavedené tradici oblíbené značky Rokytnické pečivo.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz