Prodej poloroubené chalupy, 434 m2 – Brtev, Lázně Bělohrad

2 500 000 Kč

Nabízíme prodej poloroubené chalupy v městské části Lázní Bělohrad – Brtev. Chalupa disponuje pozemkem o celkové výměře 434 m2, cca v roce 1975 byla dostavěna zděná část a v roce 2006 prošla roubená část chalupy rozsáhlejší rekonstrukcí, která zahrnovala: nové základy včetně zápraží, celkové srovnání a zpevnění roubení, nové omítky velké místnosti a vstupní chodby, nová betonová podlaha, elektroinstalace, komplet nový komín, nová dřevěná okna roubené části a vchodové dveře zakázkové výroby.

V přízemí chalupy se nachází vstupní chodba, prostorná centrální místnost s částečně odděleným prostorem pro spaní, kuchyň s jídelnou a spižírnou a koupelna s vanou a WC. Dále je k dispozici půdní prostor, který nabízí možnost další vestavby.

Chalupa je připojena na veškeré inženýrské sítě – elektřina 240V/400V, obecní vodovod, studna mimo pozemek společná pro více domů, obecní kanalizace, odstavená jímka sloužící jako zásobárna vody pro zalévání. Vytápění zajišťují krbová kamna na tuhá paliva bez rozvodu ústředního topení (kamna nejsou součástí prodeje).

Chalupa dále disponuje menší stodolou, dřevníkem a dvěma pískovcovými sklepy. Tato nemovitost je ideální volbou pro rekreační využití ale nabízí se i možnost trvalého bydlení.

V rámci našich služeb Vám zajistíme kompletní právní servis a financování na pořízení této nemovitosti.

Chalupa je do 31.5.2021 pronajata a s ohledem na přání majitele jsou prohlídky možné od 1.6.2021 – doporučujeme sjednání termínu již nyní.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz