Prodej chaty v lese u rybníka, Svojšice

1 490 000 Kč

Nabízíme prodej chaty ve skvělé lokalitě u rybníka Okrouhlík v obci Svojšice, která se nachází pouhých 25 min. jízdy od Pardubic a 35 min. od Hradce Králové. Chata je jednou z šesti chat na této straně rybníka, která disponuje přímým výhledem na rybník ale zároveň se nachází přímo v lese. Ve spodní části pozemku protéká potůček. I přes svou polohu je zde pohodlný příjezd automobilem přímo k chatě. Jde o velmi idylickou a turisticky oblíbenou lokalitu.

Jedná se o zděnou stavbu o třech podlažích se zastavěnou plochou 44 m2 (užitná plocha cca 110 m2) určenou k rekonstrukci. Chata disponuje číslem evidenčním a na pozemku jsou k dispozici  inženýrské sítě – elektřina, vrtaná studna (aktuálně nezavedeno do chaty), odpady řešeny trativodem. Pozemek pod chatou je pronajímán od Lesů ČR za roční nájemné  1.600 Kč, chata dále využívá část lesního pozemku cca 600 m2 – více informací na osobní prohlídce.

Dispozice:

přízemí – technické zázemí, sklad

1.NP – prostorné zádveří, koupelna (voda nyní není zavedena), centrální pokoj s krbovými kamny,  prostorem pro kuchyňský kout, obývací pokoj a vstupem na terasu

2.NP – dvě menší ložnice a balkón s krásným výhledem

Chata je vyklizena a připravena k započetí rekonstrukce. S ohledem na existenci inženýrských sítí a dostupnost automobilem se nabízí i její přestavba na sezónní nebo i celoroční obývání. Upozorňujeme, že s ohledem na to, že se chata nachází na pronajatém pozemku ji nelze zastavit zástavním právem. Náš finanční specialista je připraven Vás informovat o jiných možnostech financování.

Uvedená cena je včetně kompletního právního servisu a advokátní úschovy.

Doporučujeme prohlídku!

 

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz