Prodej chaty, 309 m2 – Na Pískách, Hradec Králové

2 490 000 Kč

Nabízíme prodej chaty ve velmi žádané lokalitě Hradce Králové v městské části Třebeš – ulice Na Pískách. Celá kolonie se nachází jen kousek od městské zástavby a přesto v naprostém klidu. Nabízená chata disponuje číslem evidenčním, výměrou přes 40 m2 ve dvou patrech a prostornou letní kuchyní s grilem, udírnou a sklepem.

Na pozemek je přivedena městská i užitková voda (na zimu je voda vypínána), část zahrady je využívána jako okrasná a část užitková s množstvím ovocných stromů. Uvnitř chaty se nachází kompaktní kuchyňka, prostor pro posezení a vstup na menší terasu. V patře chaty se nachází prostor vhodný pro přespání. Sklep je využíván jako dílna a technické zázemí.

Velkým bonusem je zastřešená přístavba letní kuchyně, která disponuje kuchyňskou linkou s dřezem se zavedenou pitnou vodou, myčkou nádobí, lednicí a posezením. V zadní části letní kuchyně se nachází úložný prostor vhodný např. pro uložení zahradní techniky.

Nabízená chata se nachází na začátku kolonie do 20 metrů od společného sociálního zázemí, kde se nachází WC a sprcha. Pozemek pod chatou je součástí prodeje, okolní zahrada o výměře 309 m2 je v pronájmu od Českého zahrádkářského svazu za poplatek 2.000 Kč/ročně.

Chata je ideálním místem pro únik od starostí všedních dnů přesto pár minut jízdy autem z centra města.

Financování je možné z vlastních zdrojů, prostřednictvím jiné zástavy nebo kombinací vlastních zdrojů a nezajištěného úvěru. Ohledně možností financování Vám rádi poradíme.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz