Pronájem nadstandardního apartmánu, 100 m2 – Malé náměstí, Hradec Králové

22 000 Kč/měsíčně

Představujeme Vám nabídku pronájmu nadstandardního apartmánu, který se nachází v podkroví domu v historickém centru krajského města Hradce Králové na Malém náměstí. Celý dům a jeho společné prostory jsou nadstandardně renovovány a udržovány. Apartmán je určen pro náročné klienty, kteří ocení komfort a privátnost ubytování.

Velmi prostorný apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní s lednicí, myčkou nádobí, troubou, varnou deskou, pračkou a kompletním nádobím. Dále je vybaven šatnou, jídelním koutem, sedací soupravou, televizorem, jednolůžkovou a manželskou postelí. Koupelna disponuje sprchovým koutem.

V ceně pronájmu je pravidelný úklid (1x týdně). Apartmán je určen pro 1-2 osoby, minimální délka pronájmu je 6 měsíců, ubytování s dětmi a domácími mazlíčky není možné.

Nájemné: 22.000 Kč + 10.000 Kč energie, služby, internet a úklid

Vratná jistota: 50.000 Kč, Poplatek za zprostředkování: 20.000 Kč

 

We present to you an offer to rent a superior apartment, which is located in the attic of a building in the historic center of the regional city of Hradec Králové on the Small Square. The entire house and its common areas are renovated and maintained to a high standard. The apartment is intended for demanding clients who appreciate the comfort and privacy of the accommodation.

The very spacious apartment has a fully equipped kitchen with a fridge, dishwasher, oven, hob, washing machine and complete dishes. It is also equipped with a dressing room, a dining area, a sofa set, a TV, a single bed and a double bed. The bathroom has a shower.

Regular cleaning (once a week) is included in the rental price. The apartment is intended for 1-2 people, the minimum rental period is 6 months, accommodation with children and pets is not possible.

Rent including energy, services and cleaning: 32,000 CZK/month

Refundable security: CZK 50,000, Brokerage fee: CZK 20,000

For communication in English, please contact us by email.

Mám zájem o prohlídku

Zavolejte nám
+420 704 081 941
Napište nám
info@reality-sevcikova.cz