Úvod » BYTY - PRODEJ » Prodej apartmánu 4+kk, 72 m2 - Jánské Lázně


        

Prodej apartmánu 4+kk, 72 m2 - Jánské Lázně

 

cena:
1 Kč

Nabízíme prodej apartmánu 4+kk o rozloze 72 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě Na Sluneční stráni v Jánských Lázních. Apartmán se nachází v docházkové vzdálenosti od lanovky na Černou horu a dalších sjezdovek. V blízkosti domu naleznete také kino, bazén, restaurace, obchody, půjčovny sportovního vybavení a mnoho dalšího vyžití. Známá Stezka korunami stromů se nachází nedaleko.

Apartmán disponuje zánovní kuchyní, plastovými okny jinak je v původním udržovaném stavuk užívání bez nutnosti investic. Dispozice: vstupní chodba, samostatné WC, koupelna s vanou, kuchyň, obývací pokoj, tři ložnice a balkón. K bytu dále náleží sklep. PENB: D.

Krásná a turisticky velmi vyhledávaná lokalita! info o ceně v RK.

 

We offer for sale a 4 + kk apartment with an area of 72 m2, located in attractive locality Na Sluneční stráni in Jánské Lázně. The apartment is located within walking distance of the Montenegrin cable car and other ski slopes. Near the house you will also find a cinema, a swimming pool, restaurants, shops, sports equipment rental and much more. The well-known Crown Trees Trail is nearby.
The apartment has a new kitchen, plastic windows, otherwise it is in the original maintained state of use without the need for investment. Layout: entrance hall, separate toilet, bathroom with bathtub, kitchen, living room, three bedrooms and a balcony. The cellar also has a cellar. PENB: D.
Beautiful and highly sought-after locality! In quick negotiations, the price can be negotiated.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.