Úvod » BYTY - PRODEJ » Prodej pěkného 2+1, 63 m2 - Velké náměstí


        

Prodej pěkného 2+1, 63 m2 - Velké náměstí

 

Číslo produktu: ZBVN01
cena:
1 Kč

EXKLUZIVNĚ! Nabízíme prodej bytové jednotky 2+1 (č. 40/4) v OV o rozloze 63 m2, umístěné ve 1.NP cihlového domu v samém centru HK - Velké náměstí. Dispozice bytu:  prostorná vstupní chodba s kuchyňskou linkou, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice a obývací pokoj. Ložnice a obývací pokoj jsou propojeny dveřmi ale oba pokoje mají i svůj vstup z kuchyně - mohou být neprůchozí. Okna situována na náměstí s výhledem přímo na Bílou věž a Katedrálu sv. Ducha.

Bytová jednotka je v dobrém, udržovaném stavu bez nutnosti rekonstrukce. V bytě zachovány původní historické architektonické prvky. Podlahy - dlažba (kuchyň a koupelna) a v pokojích dřevěné. Veškeré společné prostory domu budou kompletně zrekonstruovány. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. PENB: G (není zpracováno).

Našim klientům doporučujeme koupi tohoto bytu i jako zajímavou investici do nemovitosti v samém srdci HK.

V rámci našich služeb Vám na pořízení této nemovitosti zajistíme nejvýhodnější financování na trhu.

Info o ceně v RK.

 

EXCLUSIVELY! We offer for sale a flat 2 + 1 in OV with an area of ​​63 m2, located in 1st floor of brick house in the very center of HK - Velké náměstí. Apartment layout: spacious entrance hall with kitchenette, bathroom with toilet and shower, bedroom and living room. The bedroom and the living room are connected by the door but both rooms have their own entrance from the kitchen - they can be separated. The windows are situated on a square overlooking the White Tower and the Cathedral of St. The Spirit.
The housing unit is in a good, maintained condition without the need for reconstruction. The original architectural elements are preserved in the apartment. Floors - tiles (kitchen and bathroom) and in wooden rooms. All common areas of the house will be completely renovated. Heating and water heating is provided by a gas boiler. PENB: G (not processed).
We recommend our clients to buy this apartment as an interesting investment in real estate in the heart of HK.
As part of our services, we will provide you with the most advantageous financing on the market to acquire this property.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.